6 porad dla nowych mam dotyczących butelek dla niemowląt

Jak tylko zajdziesz w ciążę, zaczniesz myśleć o kupnie nowej butelki dla dziecka i możesz ją kupić na rynku, ale nie jest to konieczne. Zamiast tego podam Ci kilka wskazówek, które pomogą Ci kupić idealną butelkę dla dziecka.

Materiał butelki

Pierwszą rzeczą, którą musisz rozważyć, jest materiał, z którego wykonana jest butelka. Plastikowe butelki są najlepsze dla noworodków i niemowląt. Plastikowe butelki są bezpieczne i nie zawierają bakterii ani zarazków.

Materiał kapsla

Po drugie, należy wybrać nakrętkę. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów nakrętek, ale powiem Ci, jak wybrać nakrętkę.

Musisz wybrać taki, który jest szczelny i mocny, ponieważ nie pozwoli na wyciek wody. Jeśli nie wiesz, jak wybrać odpowiedni kapturek, możesz skorzystać z pomocy eksperta.

Rozmiary butelek dla niemowląt

Na rynku dostępnych jest wiele rozmiarów butelek, dlatego należy wybrać rozmiar odpowiedni do wieku dziecka. Na przykład, jeśli dziecko ma 2 miesiące, można użyć butelki o pojemności od 12 do 18 uncji.

Rozmiary kapsli

Kolejną kwestią jest rozmiar nakrętki. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki jest najlepszy rozmiar nakrętki, możesz zapytać pediatrę.

Wnioski:

Jeśli wybrałeś dobry materiał i nakrętkę dla swojego dziecka, nie musisz się martwić o wagę. Moim zdaniem wskazówki dotyczące butelek dla niemowląt są najlepsze dla nowych mam. Nie musisz się o nic martwić, ponieważ wszystko jest podane w butelce.